АНКЕТА: Што очекуваат граѓаните од изборите?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пицула: Путин стана најголем промотор на процесот на проширувањето на ЕУ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ