Бислимоски: Оние бензински пумпи што ограничуваа продажба до 500 денари ќе се најдат пред ЈО
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трајковски: Делчевчани масовно донираат продукти за општини во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ