Андоновиќ: Назначувањето на Герасимов за командант навестува фаза на тенковски битки во војната
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Петличковски смирува: Нема место за паника, досега нема потврден случај на сојот „кракен”

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ