Андоновиќ: Русите тврдат дека освоиле стратешки важна точка со која се отвара патот кон Киев
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тони Димков хроничар на македонската култура

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ