Андоновиќ: САД негодува за плановите на Нетанјаху за трајна израелска окупација на Газа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓурчески: Проблемот со високата корупција лежи во спрегата меѓу криминалните групи и партиите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ