Андоновиќ:Напади врз целата територија на Украина – Нова руска тактика и одмазнички напади во немоќ?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Локализиран пожарот во Ѓорче Петров, очевидци вознемирано сведочеа за големиот пламен

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ