Ангелов: Крајна цел е бројот 112 да стане како 911 во Америка, кол тејкерот да дава корисни совети
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бојчев: „Дипфејк“ – Најголем проблем во борбата против дезинформациите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ