АНКЕТА: Дали ја почитувате мерката за задолжително носење маски?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Филиповски: Капиталот ќе поскапи, можеби е добро и заем од граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ