АНКЕТА: Дали летово би оделе на море доколку условот за тоа е две недели карантин по враќањето?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? ?Андоновиќ: СЗО апелира, државите делумно се овораат, Србија ја укинува вонредната состојба и оди на избори во јуни

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ