АНКЕТА: Дали сметате дека летово треба да с еодржат избори
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Проф. Дарко Лазаров: Треба големо задолжување, но и рационално трошење

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ