АНКЕТА: Дел од граѓаните мислат дека улиците се исчистени, други мислат дека се лизгави
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Градоначалникот на Центар, Богдановиќ, за УБ: Имам желба и амбиција за втор мандат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ