Анкета: Граѓаните прогнозираат дали ќе падне Владата и кој ќе состави нова
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Рамчиловиќ: Која е поентата да се урне влада, а да не може да се направи нова?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ