АНКЕТА: Што мислат граѓаните за автобусите на ЈСП?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ефтимов: Ќе се бориме за интересите на студентите, бидејќи ние зависиме од нив

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ