Анкета: Скопјани за претходните пописи во државата и очекувањата од престојниот попис на населението
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Лефков: Имаме нефункционално мнозинство, Собранието не е блокирано, блокирани се акти

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ