АНКЕТА: Во Свети Николе нема коронавирус, но граѓаните се претпазливи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Интервју со Градоначалникот на Општина Свети Николе Сашо Велков

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ