Антоанета Димовска: Прашањето на корупцијата не може да го оставите да го реши само судството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Морачанин: ВМРО ДПМНЕ ЧЕСНО ДА КАЖЕ ДАЛИ МА МАЛА ВРАТА САКА ДА ОТВОРИ ПРОМЕНА НА УСТАВОТ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ