Армијата се модернизира со осум италијански хеликоптери, набавката тежи 230 милиони евра
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Врглевски: Кратењето на дискреционите права на функционерите остана само ветување

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ