Арсоски: Партијата ЗНАМ станува сериозен политички фактор кој ќе работи за интересот на граѓанинот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јакимовски: Никогаш нема да имаме цени на станови какви што имавме

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ