Бегалци од Ирпин сведочат за преживеаниот хорор и нападите врз нивниот град
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Има и млади лекари кои сакаат да останат да работат во Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ