Цветановски: Кај нас граѓаните имаат 10 пати помалку фотоволтаици отколку во Словенија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ангелов: Имам визија како треба да функционира ЦУК, од премиерот зависи дали ќе останам директор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ