Дел од жителите на Киев останаа без своите домови и бизниси – урнатини и барикади низ целиот град
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Најголем регионален онколошки центар ќе се отвори на Детска клиника

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ