Деспотовски: Гасната централа „Митилинеос“ ќе донесе поевтина струја и ќе го намали загадувањето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Деспотовски: Законите за гасната и за соларните централи, се во Собрание, расправата ќе продолжи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ