Димитровска : Законот за рестриктивни мерки се носи набрзина без транспарентност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Манолева: Сите вакцини се безбедни, годинава обезбедивме трикафта за 50 пациенти

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ