Доц. д-р Зорица Нановиќ: Македонија не заостанува со дијагностика на туберкулозата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Соживотот на христијанките и муслиманките во Конче преку фотоизложба на Лејла Куртов

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ