Ендру од Ирска ќе понуди медицинска помош во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Освојување на Киев и поголемите градови! Кремљ ја најави втората фаза од специјалната операција во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ