ЕВРОВИЗИЈА: Андреа Коевска го фрли знамето на земја при фотографирање, потоа се извини на јавоноста
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Старова: Направивме голема ретроспектива на Кондовски за да не се заборават нашите уметнички легенди

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ