Филипче: Утре се пушта сајтот за вакцинација, секој може да се пријави
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Закон за патни исправи во Собранието: Граѓаните кои имаат патни исправи со старото име на државата, до 12 февруари 2024 година да извршат промена на овие документи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ