Фуркан Салиу: Ќе дојде моментот кога Панче Тошковски ќе ми се извини, ако си стои на зборот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анкета: Што мислат граѓаните за предизборните кампањи?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ