Гласање за уставните измени во Русија во амбасадата во Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Изет Меџити во УБ за „фашизмот“ на Заев и за идното партнерство во Владата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ