Граѓаните нервозни, со часови чекат за извод од матична книга на родени и умрени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Теодора и Андријана ја победија леукемијата, а сега им помагаат на деца болни од малигни болести

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ