Граѓаните задоволни од укинувањето на полицискиот час, угостителските објекти почнаа со работа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Д-р Дохчев: Кај еден од двајцата пациенти е отфрлен пресадениот бубрег

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ