Хаџи Јанев: Додека НАТО постои идејата за европската армија е утопија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ванковска: Јас сум суверенист, а Македонија не смее да биде колонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ