Хаџи Јанев: „Валкана“ бомба можат да направат и Русија и Украина, дилема е употребата и последиците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 10 часот 26 октомври 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ