Хаџи-Јанев: Западните тенкови во Украина ќе ја зголемат ударната моќ на армијата против Русите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Ана Чупевска: Не е нормално во демократско општество да се краде и за тоа да нема одговорност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ