Хаос во сообраќајот: Поради снежни наноси се лази на Плетвар, на Ѓавато сега фрлаат сол
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Тодороска: Најавената квази реформа во образованието е обезличување на македонскиот народ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ