Ходаи: Ако нашите барања не поминат пред Собрание, ќе ги земеме шаторите и ќе спиеме пред МОН
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анѓелеска од здружението на лица со ретки болести: Потребен е децентрализиран пристап до терапиите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ