Игор Џамбазов, уметник: Сите сакаат да се над сите, секој сака да е над секого
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дончо Герсимовски, демограф: Македонија се празни, без мерки, ќе останеме без работна сила

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ