Интервју со Боби Бојчевски. независен синдикат на здравствени работници
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дерала: Мирен почеток на изборниот ден, граѓаните и граѓанките лесно го остваруваат правото на глас

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ