Интервју со Лидија Димова која пријави злоупотреби од 2.2 милиони евра преку Еразмус програмата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Маричиќ: ВМРО-ДПМНЕ нема да направи никаков исчекор кон ЕУ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ