Историски момент: МПЦ-ОА прифатена за автокефална црква од страна на СПЦ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Инфлацијата никако да се заузди, граѓаните го губат темпото со поскапувањата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ