Ивермектинот на Инфективна клиника не се дава, Филипче вели – тоа е лекарска проценка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Инспекција влезе во битолската болница за царскиот рез направен од невработена

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ