Изградбата на прифатен центар за странци во Бардовци повторно ги извади жителите на скопските улици
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Утрински брифинг на терен со попишувачи: досега се се одвива во најдобар ред

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ