Изјава на Наташа Димитриевска пред Судски совет Скопје / 7 септември 2020
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шилегов: Не можеме да најдеме совршено решение за нов почеток на учебната година

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ