Изјава на Никола Димитров на Самитот на Западен балкан во Солун
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тахири за УБ: Албанците на ове избори ќе имаат алтернатива на ДУИ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ