Изјава на украинската амбасадорка во Скопје по повод руската инвазија на Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Абдурахмани: Со Закон сме покриени со сите количини што треба да ги има Агенцијата за стокови резерви – нема простор за паника

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ