Изјава на Зоран Заев по за извештајот на ОБСЕ за семејното насилство во Македонија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Изјава на Амарсана Дарисурен виш советник за родови прашања на ОБСЕ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ