Јан Липавски, мин. за надворешни на Чешка: Билатералните прашања не може да се решаваат во Брисел
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

УТРИНСКИ ПЕЧАТ Четврток 09 Февруари 2023

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ