Јовановски: Живееме во земја која има сонце на знамето, секој покрив требаше да има соларен панел
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Рибароски: Има градежна експанзија, а геодетите немаат работа, српските колеги ни се чудат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ