Како изгледаат Киевските улици – секое уништено возило претворено во барикада
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атанасов: Пописот е втора голема пресметка меѓу Македонците после референдумот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ