Ќе ви го стоплат срцето: Мечка и две мали мечиња снимени на Шар Планина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ива Наскова е една од десетте млади луѓе од Македонија кои ја добија довербата од Европската Унија, со што стана млад Европски амбасадор.

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ